Komoda na złotych nóżkach Marine 04
Cena regularna:
towar niedostępny
Komoda na złotych nóżkach Marine 04
Jeśli poszukujesz mebla, który nie tylko będzie atrakcyjny wizualnie, ale również spełni Twoje praktyczne potrzeby, to komoda MARINE 04 z pewnością spełni Twoje oczekiwania.
Mebel prezentuje harmonijne połączenie elegancji i nowoczesnego designu. Jego odcień ciemnego błękitu przyciąga uwagę i zachwyca miłośników minimalistycznych, a zarazem wyszukanych rozwiązań.
Komoda MARINE 04 wyróżnia się praktycznością. Wyposażona w trzy pojemne szuflady i funkcjonalną szafkę zapewnia odpowiednią przestrzeń do przechowywania osobistych przedmiotów. Dzięki temu organizacja i utrzymanie porządku w pomieszczeniu stają się łatwe i efektywne.
Złote detale w postaci nóżek i uchwytów nadają komodzie MARINE 04 elegancji, wyróżniając ją spośród innych mebli.
Najwyższej jakości materiały wykorzystane do produkcji komody MARINE 04 gwarantują trwałość i wytrzymałość mebla. Dzięki solidnej konstrukcji możesz mieć pewność, że komoda posłuży przez długie lata, zachowując swoje estetyczne walory.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 85 cm |
| Szerokość | 120 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa, obrzeże ABS |
| Funkcja cichy domyk | tak - w drzwiach |
| Dostępne kolory | Błękit Ciemny |
| Ilość szuflad | 3 |
| Ilość półek | 1 |
| Waga | 43 kg |
| Ilość paczek | 2 |
| Obecność szkła | Nie |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Opcjonalne wyposażenie | brak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!