Szeroka witryna na złotych nóżkach Marine 02
Cena regularna:
towar niedostępny
Witryna na złotych nóżkach Marine 02
| WYMIARY | |
| Wysokość | 152 cm |
| Szerokość | 92 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa, obrzeże ABS |
| Funkcja cichy domyk | tak - w drzwiach |
| Dostępne kolory | Błękit Ciemny |
| Ilość szuflad | brak szuflad |
| Ilość półek | 4 |
| Waga | 49,5 kg |
| Ilość paczek | 2 |
| Obecność szkła | Tak |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Opcjonalne wyposażenie | podświetlenie witryn |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!