Komoda Mediolan M-6 [JARSTOL]
Cena regularna:
819,00 zł
towar niedostępny
Komoda Mediolan M-6 z kolekcji Mediolan marki JARSTOL
Nowoczesna i funkcjonalna komoda w jasnym odcieniu hikory
Stylowa i kompaktowa komoda w kolorze jasnej hikory doskonale sprawdzi się w różnych aranżacjach wnętrz. Górną część mebla tworzą dwie przestronne szuflady, które wysuwają się na solidnych prowadnicach i otwierają się na dotyk, zapewniając wygodę użytkowania.
Dolna część skrywa szafkę z praktyczną półką, ukrytą za eleganckimi frontami. Czarne uchwyty nadają całości charakteru, a dodatkowe nóżki w tym samym kolorze podkreślają industrialny styl. Komoda doskonale komponuje się w salonie, sypialni czy jadalni, szczególnie w nowoczesnych i loftowych wnętrzach.
Opcjonalne oświetlenie LED oraz dekoracyjna dębowa deska na froncie mogą dodać meblowi unikalnego wyglądu. Po podświetleniu stworzą efektowny akcent w pomieszczeniu. Komoda jest stosunkowo wąska, dzięki czemu łatwo dopasować ją do innych mebli z tej samej kolekcji, tworząc spójną i harmonijną przestrzeń.
W komplecie jedna półka. Możliwość dokupienia kolejnych.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 120 cm |
| Szerokość | 92,2 cm |
| Głębokość | 41 cm |
| Wys. nóżek | 10 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa/okleina ABS/płyta HDF |
| Okucia | uchwyty: metalowe/zawiasy: metalowe z cichym domykiem |
| Dostępne kolory | Hikora |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 1 |
| Ilość szuflad | 2 |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 3 |
| Waga | 60,4 kg |
| Opcjonalne wyposażenie | oświetlenie LED blatu/dekoracyjna dębowa deska/czarne nogi o wysokości 10 cm/dodatkowe półki (w komplecie jedna półka) |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!