Rozkładany stół Cali z metalowymi nogami 120-160
Cena regularna:
1 469,00 zł
towar niedostępny
Stół rozkładany Cali 120-160 z kolekcji Cali
Wysokość 75 CM
Szerokość 120-160 CM
Głębokość 80 CMStół rozkładany o znacznych wymiarach, idealny do jadalni lub salonu. Konstrukcja oparta na metalowych nogach, utrzymanych w eleganckim, proszkowo pomalowanym czarnym kolorze.
Przed rozłożeniem osiąga długość 120 cm, a dzięki dołączonej wkładce (40 cm), staje się doskonałym miejscem do organizowania rodzinnych obiadów czy przyjęć, rozkładając się aż do imponujących 160 cm.
Harmonijne połączenie jasnego, naturalnego koloru drewna o wykończeniu artisan z kontrastującymi, czarnymi metalowymi nogami tworzy designerski element, który doskonale wpasuje się zarówno w nowoczesne industrialne i loftowe wnętrza, jak i klasyczne aranżacje.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 75 cm |
| Szerokość | 120-160 cm |
| Głębokość | 80 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa/okleina ABS/metalowe nogi malowane proszkowo |
| Dostępne kolory | Artisan |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 2 |
| Waga | 48,5 kg |
| Opcjonalne wyposażenie | brak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!