Szeroka komoda na nóżkach z szufladami Prestigo P6
Cena regularna:
towar niedostępny
Szeroka komoda z szufladami na nóżkach Prestigo P-6 z kolekcji Dolmar
Komoda Prestigo z pewnością przypadnie do gustu każdemu, kto ceni sobie prostotę formy i nowoczesny styl.
Ten mebel doskonale sprawdzi się zarówno w salonie, jak i sypialni, a jego duża pojemność pozwoli bez trudu przechowywać pościel, bieliznę oraz codzienne potrzebne przedmioty.
Charakterystyczna bryła w kolorze olchy z San Sebastianem i matowym czarnym wykończeniem nadaje komodzie ponadczasowego wyglądu, który doda uroku każdemu pomieszczeniu.
Komoda wyposażona jest w trzy pojemne szuflady umieszczone centralnie, które doskonale sprawdzą się do przechowywania drobnych przedmiotów lub dokumentów. Po bokach komody znajdują się również półki, ukryte za drzwiczkami, które umożliwiają przechowywanie różnych rzeczy.
Wykorzystanie metalowych nóżek gwarantuje trwałość tego mebla, dzięki czemu będzie on służyć przez wiele lat.
Komoda Prestigo to doskonałe połączenie funkcjonalności, nowoczesnego designu i trwałości, które sprawią, że będzie ona idealnym dodatkiem do Twojego wnętrza.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 78.6 cm |
| Szerokość | 200 cm |
| Głębokość | 40 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa okleina ABS |
| Okucia | nogi metalowe malowane proszkowo |
| Kolor | orzech warmia / san sebastian / czarny mat |
| Ilość szuflad | 3 |
| Ilość półek | 3 |
| Ilość drzwi | 3 |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu. Instrukcja w środku |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!