Ława rozkładana SNOBI SB13
Cena regularna:
towar niedostępny
Ława rozkładana SNOBI SB13 z kolekcji LIVEO
✅
Ława SNOBI SB13 doskonale uzupełni aranżację salonu lub pokoju dziennego. Nie tylko prezentuje się zachwycająco, ale także pełni wiele funkcji. Jej praktyczny blat z funkcją rozkładania może być przekształcony w bufet imprezowy lub miejsce do pracy. Po rozłożeniu wstawki, osiąga długość 144 cm, przy wymiarze 114 cm w standardzie.
SNOBI SB13 przyciąga wzrok prostą formą i ciepłą barwą dębu craft złotego. Mebel doskonale wpisuje się w aktualne trendy aranżacji wnętrz, dodając każdemu pomieszczeniu lekkości i elegancji.
Model SB13 jest częścią kolekcji SNOBI, składającej się z 14 segmentów systemu. Ława dostarczana jest w częściach do samodzielnego montażu, wraz z czytelną instrukcją i akcesoriami montażowymi.
✅ Rozkładanie:
Ławę można rozłożyć do 144 cm poprzez przesunięcie blatu i dołożenie schowanej pod blatem wkładki o długości 30 cm.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 51.5 cm |
| Szerokość | 114-144 cm |
| Głębokość | 68 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta wiórowa laminowana |
| Kolory frontów/korpusu | korpus - dąb craft złoty blat - dąb craft złoty ( struktura matowa ) |
| Ilość półek | brak |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 1 |
| Waga | 27 kg |
| Rzokładanie | tak |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!