Szafa 2- drzwiowa z drążkiem na nóżkach SNOBI SB11
Cena regularna:
towar niedostępny
Szafa 2-drzwiowa z drążkiem na nóżkach z drążkiem SNOBI SB11 z kolekcji LIVEO
Cechy dodatkowe :
- funkcja cichy domyk
| WYMIARY | |
| Wysokość | 197 cm |
| Szerokość | 85 cm |
| Głębokość | 56 kg |
| INNE | |
| Materiał | płyta wiórowa laminowana |
| Kolor Frontów/Korpusów | korpus - dąb craft złoty , fronty - dąb craft złoty / biel alpejska połysk |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 1 |
| Ilość szuflad | brak |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 80 kg |
| Ilość paczek | 2 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!