Narożnik Grenada [Benix] z elektrycznie regulowaną głębokością siedziska
Cena regularna:
towar niedostępny
Narożnik Grenada [BENIX] z elektrycznie regulowaną głębokością siedziska
Narożnik Grenada to połączenie nowoczesnego designu i zaawansowanej funkcjonalności.
Wyposażony w elektryczną regulację głębokości siedziska, pozwala na dostosowanie komfortu do indywidualnych potrzeb.
Regulowane zagłówki zapewniają dodatkowe wsparcie dla głowy i szyi, podnosząc wygodę użytkowania.
Wypełnienie z wysokoelastycznej pianki oraz sprężyn falistych gwarantuje doskonałe podparcie i trwałość.
Czym różni się ten model od bliźniaczego narożnika GRENADA z longchairem?
- Posiada dodatkowe oparcie po stronie otomany

| WYMIARY | |
| Szerokość | 275 cm |
| Głębokość | 226 cm |
| Wysokość oparć | 89 / 107 cm |
| Głębokość siedzisk | 83 / 58 cm |
| Wysokość siedziska | 46 cm |
| INNE | |
| Wypełnienie siedziska | sprężyny faliste, pianka wysokoelastyczna |
| Wykonanie | stelaż wykonany z drewna sosnowego, płyty pilśniowej, płyty wiórowej, płyty MDF, kartonu tapicerskiego oraz sklejki |
| Nóżki | metalowe lub drewniane |
| Dodatkowe funkcje | ruchome zagłówki, elektryczna regulacja głębokości siedziska |
| Rodzaj i kolor | tkanina do wyboru |
| Boki | TAK, jeden |
| Rozkładanie | NIE |
| Pojemnik na pościel | NIE |
| Funkcja spania | NIE |
| Elektrycznie reg. siedzisko | TAK |
| Materiał siedziska, oparcia | tkanina |
| Gwarancja | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Produkty wykonywane na indywidualne zamówienie (meble tapicerowane) nie podlegają możliwość odstąpienia od umowy kupna-sprzedaży oraz zwrotu.
Ze względu na ograniczenia wynikające z techniki zapisu cyfrowego oraz wyświetlania obrazu na poszczególnych urządzeniach elektronicznych kolory tkanin lub drewna mogą odbiegać od rzeczywistych.
Tolerancja wymiarów wynosi +/- 5%
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?

Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!