Komoda 2-drzwiowa z czterema szufladami Amber AK 153
Cena regularna:
towar niedostępny
Komoda 2- drzwiowa z czterema szufladami AK 153 z kolekcji PIASKI MEBLE
Cechy dodatkowe :
- czarny, metalowy stelaż
- obrzeże frontu i korpusu ABS,
- czarne, metalowe uchwyty,
- korpus i fronty płyta laminowana 16 mm,
- wysokość nóżek : 18 cm
| WYMIARY | |
| Wysokość | 89 cm |
| Szerokość | 153 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta meblowa, |
| Kolor Frontów/ Korpusów | dąb artisan |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 2 |
| Ilość szuflad | 4 |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!