Stolik / szafka RTV Amber 153
Cena regularna:
towar niedostępny
Szafka RTV z szufladą Amber 153 z kolekcji PIASKI MEBLE
Cechy dodatkowe :
- otwór na przewody w środkowej części,
- dwie wnęki za otwieranymi drzwiami,
- czarne, metalowe uchwyty,
- czarna, metalowa konstrukcja w podstawie mebla,
- szafka wykonana z płyty laminowanej 16 mm,
- szuflada,
- wysokość nóżek 18 cm
| WYMIARY | |
| Wysokość | 54 cm |
| Szerokość | 153 cm |
| Głębokość | 39 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa |
| Okucia | uchwyty : w kolorze czarnym |
| Dostępne kolory | dąb artisan |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 2 wnęki |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!