Łóżko Lahti 16
Cena regularna:
towar niedostępny
Łóżko Lahti 16 z kolekcji ML MEBLE
Łóżko jest centralnym elementem pokoju i wszystkie inne meble muszą do niego pasować. Dzięki temu skomponujesz przestrzeń w tym samym stylu, a Twoja sypialnia stanie się zintegrowanym środowiskiem dobrego odpoczynku. Prezentowany model łóżka spełnia jednak nie tylko funkcję estetyczną, która pasuje do aktualnych trendów aranżacyjnych. Dzięki wytrzymałemu materiałowi oraz odpowiedniemu stelażowi sprzyja wypoczynkowi i wygodzie. Ma konstrukcję, która zapewnia stabilne podparcie ciała, więc obudzisz się rześki i wypoczęty. Postaw na łóżko wysokiej jakości – wygodne, o wytrzymałej budowie, na spokojne noce i relaksujące poranki. Dzięki możliwości wyboru preferowanego rozmiaru, który najlepiej pasuje do Twojej przestrzeni i potrzeb, zyskujesz idealną powierzchnią do snu.
Cechy dodatkowe :
- laminowana płyta meblowa,
- obrzeże ABS
| WYMIARY | |
| Wysokość | 100 cm |
| Szerokość | 167 cm |
| Głębokość | 207 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta wiórowa, tkanina |
| Kolor | biały + MDF biały mat |
| Stelaż | brak - opcja dodatkowa |
| Pojemnik na pościel | brak - opcja dodatkowa |
| Powierzchnia spania | 140x200 |
| Stan produktu | do samodzielnego złożenia |
| Waga | 89 kg |
| Ilość paczek | 2 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!