Witryna Lahti 07
Cena regularna:
towar niedostępny
Witryna Lahti 07 z kolekcji ML MEBLE
Bieliźniarka to rodzaj wysokiej komody z półkami i/lub szufladami, która służy do przechowywania bielizny, biżuterii i innych osobistych drobiazgów. Taki mebel często umieszczany jest w sypialni, ale może też stanąć w salonie lub jadalni. Tam będzie służył jako schowek do przechowywania tekstyliów stołowych, w tym obrusów i serwetek. Bieliźniarka wykonana w nowoczesnym stylu będzie dopasowana do estetyki wnętrza. Możesz nią uatrakcyjnić przestrzeń sypialni w stylu skandynawskim lub rustykalnym. Idealnie sprawdzi się również do pomieszczeń boho lub do nowoczesnych aranżacji. Nie wahaj się ustawić jej w jadalni obok stołu z krzesłami. Jej kompaktowa konstrukcja idealnie nadaje się do postawienia nawet w ograniczonej przestrzeni.
Cechy dodatkowe :
- cichy domyk,
- obrzeże ABS,
- płyta laminowana najwyższej jakości,
- podświetlenie witryny za opłatą
- możliwość montażu bryły z funkcją LEWO/PRAWO,
| WYMIARY | |
| Wysokość | 140 cm |
| Szerokość | 92 cm |
| Głębokość | 42 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta meblowa |
| Kolor Frontów/ Korpusów | MDF biały mat + biały |
| Obecność szkła | Tak |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 6 |
| Ilość szuflad | brak |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 59,5 kg |
| Ilość paczek | 2 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!