Szafa 2- drzwiowa z dwiema półkami Arca 01
Cena regularna:
towar niedostępny
Szafa Arca 01
| WYMIARY | |
| Wysokość | 195.2 cm |
| Szerokość | 80,1 cm |
| Głębokość | 52 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa okleina ABS |
| Okucia | zawias puszkowy, płyta hdf w tylnej części szafy, grubość blatu 22 mm |
| Dostępne kolory | biel arktyczna lub dąb wotan/biel arktyczna - wykończenie matowe |
| Ilość drzwi | 2 |
| Ilość półek | 2 + 1 drążek |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!