Kredens / komoda 3-drzwiowa na nóżkach SNOBI SB5
Cena regularna:
towar niedostępny
Kredens 3- drzwiowy na nóżkach SNOBI SB5 z kolekcji Liveo
Kredens to mebel, który pod względem dekoracyjnym i organizacyjnym uzupełnia wystrój salonu lub jadalni. Zyskaj dodatkową przestrzeń i miejsce do przechowywania w swoim domu lub mieszkaniu. Witryna z przeszkleniem to rozwiązanie, w którym możesz przechowywać wszystko. Od różnych przedmiotów codziennego użytku, takich jak porcelana lub szkło po małe pamiątki z podróży, które trzeba chronić przed kurzem i stłuczeniem.
Kredens kupiona w naszym sklepie urozmaici zarówno bardziej współczesne, jak i klasyczne wnętrze. Może tez wzbogacić pomieszczenia utrzymane w stylu rustykalnym i minimalistycznym. Jeśli chcesz dodać otoczeniu nowoczesnego wdzięku, wybierz dodatkowe podświetlenie półek. W ten sposób zyskasz dodatkowe, subtelne źródło światła w pomieszczeniu.
Cechy dodatkowe:
- funkcja cichy domyk
| WYMIARY | |
| Wysokość | 90 cm |
| Szerokość | 155,5 cm |
| Głębokość | 39.5 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta wiórowa laminowana |
| Kolory frontów/korpusu | korpus - dąb craft złoty , fronty - dąb craft złoty / biel alpejska połysk |
| Ilość drzwi | 3 |
| Ilość półek | 2 |
| Obecność szkła | TAK |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 2 |
| Waga | 55 kg |
| Opcjonalne wyposażenie | w opcji podświetlenie LED |
Szczegóły
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!