Ława z lamelami Cali C-8
Cena regularna:
559,00 zł
towar niedostępny
Ława Cali C-8 z kolekcji Cali
| WYMIARY | |
| Wysokość | 36 cm |
| Szerokość | 90 cm |
| Głębokość | 58 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa/czarna płyta-laminowana płyta meblowa/okleina ABS/listwy MDF |
| Okucia | zawiasy: metalowe z cichym domykiem |
| Dostępne kolory | Artisan |
| Ilość drzwi | 1 |
| Ilość półek | 1 |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 1 |
| Waga | 32,2 kg |
| Opcjonalne wyposażenie | metalowe nogi (10 cm) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!