Toaletka z szufladami Cali
Cena regularna:
559,00 zł
towar niedostępny
Toaletka Cali C-18 z kolekcji Jarstol
| WYMIARY | |
| Wysokość | 78 cm |
| Szerokość | 100 cm |
| Głębokość | 40,5 cm |
| INNE | |
| Materiał | płyta laminowana |
| Kolor Frontów/ Korpusów | dąb artisan |
| Ilość drzwi | brak |
| Ilość półek | brak |
| Ilość szuflad | 2 |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Waga | 1 kg |
| Ilość paczek | 1 |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!