Narożna komoda z lamelami Cali C-12
Cena regularna:
889,00 zł
towar niedostępny
Komoda Cali C-12 z kolekcji Cali
Zakup mebli do salonu czy pokoju często wiąże się z wyzwaniem zagospodarowania przestrzeni w rogu pomieszczenia.
Komody narożne stanowią idealne rozwiązanie, eliminując wszelkie wątpliwości dotyczące umiejscowienia roślin, lampy czy fotela. To praktyczne rozwiązanie, które pozwala wykorzystać każdy centymetr dostępnej przestrzeni.
Komoda CALI C-12 z modnymi lamelami w jednych z drzwi to mebel, który zasługuje na miejsce w Twoim domu. Dzięki dwóm półkom wewnątrz znajdziesz idealne miejsce na przechowywanie wszelkich drobiazgów.
Dodatkowo, możliwość postawienia jej na metalowych nogach sprawi, że doskonale wkomponuje się w industrialny charakter wnętrza.
Nie martw się już o rozmieszczenie rzeczy w rogu pomieszczenia. Odkryj praktyczność i styl komody narożnej Cali C-12, która nada Twojemu wnętrzu niepowtarzalnego uroku.
| WYMIARY | |
| Wysokość | 86 cm |
| Szerokość | 122,6 cm |
| Głębokość | 40,6 cm |
| INNE | |
| Materiał | laminowana płyta meblowa/czarna płyta-laminowana płyta meblowa/okleina ABS/płyta HDF/listwy MDF |
| Okucia | zawiasy: metalowe z cichym domykiem |
| Dostępne kolory | Artisan |
| Ilość drzwi | 3 |
| Ilość półek | 2 |
| Obecność szkła | NIE |
| Stan produktu | do samodzielnego montażu |
| Ilość paczek | 2 |
| Waga | 45 kg |
| Opcjonalne wyposażenie | metalowe nogi (10 cm) |
Koszty dostawy
Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności
Opinie o produkcie (0)



Bezpieczne zakupy w NowakMeble.eu
- Wiele form płatności (raty, kartą, pobranie)
- Gwarantowany zwrot pieniędzy (14 dni na zwrot towaru - oprócz produktów tworzonych na zamówienie - mebli tapicerowanych)
- Szyfrowane dane i transakcje
- Gwarancja
- Darmowa dostawa (zakupy powyżej 500 zł)
- Masz pytania? Zadzwoń: 609-694-666
Dlaczego warto u nas kupować?
Nie ma jeszcze żadnych opinii, bądź pierwszy!